Zatrudnienie w naszej firmie to gwarancja pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji. To rozwój zawodowy ale i osobisty. To możliwość awansusamorealizacji.

Jeśli szukasz solidnego pracodawcy i chciałbyś uczestniczyć w realizacji największych inwestycji budowlanych w Polsce to wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Pobierz kwestionariusz osobowy

Prześlij swoje zgłoszenie już dziś na biuro@baumar.com.pl

Oferty pracy

Zatrudnimy Inżyniera Budowy
wyślij swoje zgłoszenie: biuro@baumar.com.pl lub zadzwoń 77 453 84 00

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola techniczna prowadzonych robót.
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami.
  • Odbiór oraz kontrola prac wykonywanych pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy.

Na co zwracamy uwagę:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe – budowlane (lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych lub w trakcie ich nabywania.
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w kierowaniu całością zagadnień budowlano-inwestycyjnych.
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych oraz procedur administracyjnych.
  • Umiejętność zarządzania priorytetami, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stanowisko o dużej samodzielności oraz możliwość indywidualnej organizacji pracy
  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją w branży
  • Możliwość realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach doradczo – szkoleniowych
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu
  • Bezpieczne środowisko pracy – wyróżnienie w konkursie „Buduj bezpiecznie” w 2021 r. prowadzonym przez Państwową Inspekcję Pracy
  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku działającej blisko 20 lat na rynku, cieszącej się znakomitą opinią na rynku pracy oraz w branży budowlanej. Firma jest także laureatem nagrody „Geparda Biznesu 2019”.
  • Pracę w uczciwym i rzetelnym przedsiębiorstwie – firma uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2021” a także została uhonorowana w 2019 i 2020