Wykonujemy pokrycia dachów na obiektach komercyjnych, halach magazynowych
i przemysłowych.
Realizujemy projekty zarówno na nowych dachach jak i remonty na już istniejących budynkach niezależnie od zastosowanego materiału pokryciowego.

Naszym celem jest realizowanie trwałych, funkcjonalnych, ale przede wszystkim szczelnych systemów dachowych, z użyciem zarówno najnowocześniejszych, jak
i tradycyjnych materiałów powłokowych z uwzględnieniem zasad projektowania zgodnych z obowiązującymi regułami, ze szczególną dbałością o szczelność najmniejszych nawet detali.

Posiadamy nowoczesny sprzęt do kontroli szczelności pokryć jedno
i wielopowłokowych oraz monitorowania zawartości wilgoci w wykonanych już przegrodach budowlanych.

Wyróżnia nas posiadanie doświadczonej kadry inżynierów i pracowników budowlanych gotowych do realizowania najbardziej złożonych i wymagających projektów, posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, planowaniu, przygotowaniu oraz wykonywaniu dachów płaskich. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przy realizacjach w kraju i poza jego graniami, stając się wiodącym zespołem w branży dachów płaskich w Polsce. Zaufali nam najwięksi na rynku inwestorzy i generalni wykonawcy. W trosce o zachowanie najwyższej jakości usług wspieramy ich swoją wiedzą techniczną, dzielimy się zdobytym doświadczeniem, gwarantując optymalne planowanie i realizowanie inwestycji.

Dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy?

Nasza firma świadczy szeroką gamę usług w zakresie kompleksowego wykonawstwa pokryć dachowych i lekkiej obudowy. Poniżej prezentujemy cztery główne filary naszej działalności:

Filary naszej działalności

Dachy płaskie

Od początku naszej działalności nasz zespół specjalizuje się w wykonawstwie dachów płaskich na różnych budynkach niezależnie od przeznaczenia: halach magazynowych, budynków przemysłowych, biurowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej i szpitalach. W naszych projektach stosujemy różne technologie powłok izolacji przeciwwodnych; PVC, TPO, EPDM, bitumiczne
i płynne.
W szerokim działaniu związanym z wykonawstwem dachów płaskich oferujemy swoją wiedzę specjalistyczną pozwalającą nie tylko na właściwy wybór technologii wykonania pokrycia dachowego, ale również na optymalizację kosztową projektów przy zachowaniu wszystkich rygorów związanych z jakością i trwałością pokrycia. Naszym finalnym produktem jest zawsze szczelny dach.

Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby,
potrafimy je spełniać, gwarantując krótkie terminy realizacyjne niezależnie od pory roku. Nie boimy się nowych wyzwań ani skomplikowanych realizacji, 20-letnie doświadczenie naszej kadry pozwala nam je bezkolizyjnie z Państwem realizować.

Nowoczesne budownictwo już dawno przestało oznaczać betonowe osiedla.

W dzisiejszych czasach to zieleń gra główne skrzypce. Architekci chcą przemycić nieco więcej natury do swoich projektów. Co za tym idzie, coraz bardziej pożądane są również dachy zielone. Tego typu rozwiązania dają ogrom korzyści, między innymi wpływają pozytywnie na środowisko naturalne: oczyszczają powietrze, pochłaniając dwutlenek węgla i wydzielając tlen, obniżają poziom hałasu, którego w mieście nie brakuje, stanowią efektywny element rozproszonej retencji wodnej. Niosą za sobą również wiele korzyści ekonomicznych. Chronią pokrycie, w związku z tym jesteśmy w stanie wydłużyć jego trwałość dwu lub nawet trzykrotnie.


Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów dachów zielonych, w związku z czym jesteśmy gotowi doradzić na każdym etapie realizacji. Dzięki posiadanemu sprzętowi, wyszkolonym brygadom doświadczonych pracowników oraz posiadanej wiedzy technicznej możemy prowadzić nawet najbardziej skomplikowane inwestycje.

Dachy zielone

Elewacje

Elewacja budynku stanowi niejako jego wizytówkę. Jej prawidłowe
i estetyczne wykonanie ma duży wpływ na pozytywny odbiór całego obiektu. Naszą specjalnością są techniki lekkiej obudowy oraz elewacje wentylowane. Elewacje wykonane z płyt warstwowych są lekkie, a przy tym
solidne i odporne na działanie wszystkich warunków atmosferycznych,
co daje im szeroki zakres zastosowań. Dodatkowo płyty warstwowe praktycznie nie posiadają ograniczeń co do ich kolorów czy kształtów, dając tym samym dużo więcej możliwości designu obiektu.

W naszej karierze uczestniczyliśmy przy realizacji wielu wielkopowierzchniowych obiektów z zastosowaniem lekkiej obudowy elewacji. Były to między innymi obiekty przemysłowe, w tym z branży spożywczej, magazyny, hale przemysłowe, centra handlowe, obiekty komercyjne i wiele innych.

Serwis i utrzymanie

Dach płaski narażony jest na działanie wielu czynników, które mogą wpłynąć na niego w sposób destrukcyjny. Warunki atmosferyczne, niewłaściwe użytkowanie czy niestosowanie się do instrukcji użytkowania - to tylko kilka przyczyn, które w efekcie mogą prowadzić do powstawania nieszczelności. Dlatego tak ważne jest, by w odpowiedni sposób dbać

o dach płaski. Najwłaściwszym rozwiązaniem, by zapewnić jego trwałość, jest przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych.


Dach, który jest regularnie czyszczony oraz monitorowany pod względem szczelności, daje nam gwarancje długoletniej eksploatacji oraz oszczędności w zakresie kosztownych napraw. Posiadamy nowoczesny sprzęt do kontroli szczelności pokryć dachowych. Pozwala on na bezinwazyjną kontrolę, nie tyko szczelności, ale również weryfikację poziomu zawilgocenia izolacji termicznej, co daje nam możliwość szybkiego i dokładnego zlokalizowania miejsc potencjalnych nieszczelności, jak i oceny stanu wykonanych izolacji.